Vedoucí pobočky personální společnosti

Neděláme práci, protože se to tak má, ale proto, že to tak je správné!

V oborech, kde se bez lidských zdrojů nebo kvalifikované pracovní síly na zajištění chodu celého úseku neobejdete, nabízíme službu licencované agentury práce TEDY s.r.o. působící na Českém, Slovenském i mezinárodním trhu.

Náplň práce

  • Kompletní zajištění procesu náboru personální společnosti (řízení náborového týmu na pobočce Tábor, zaškolení a dozorování dalších poboček, řešení každodenních situací na pobočce).
  • Zodpovědnost za dokumentaci spojenou s agenturním zaměstnáváním.
  • Spolupráce s koordinátory v oblasti péče o zaměstnance a obchodními zástupci při získávání nových klientů.
  • Nastavování procesů ve společnosti (tvorba směrnic, předpisů a návodů pro všechny pobočky TEDY s.r.o.).
  • Podílení se na tvorbě strategie společnosti a plánu neustálého zlepšování našich služeb.

Co požadujeme

  • Očekáváme, že kandidáti, které naše nabídka zaujme, žijí v Táboře nebo blízkém okolí a mají praxi na podobné pozici, tzn. v HR. Potřebujeme kolegu, který se orientuje v pracovním právu a nebojí se převzít zodpovědnost za svá rozhodnutí a má chuť pracovat na svém rozvoji - to je základní předpoklad pro to, aby jste se mohl/mohla stát dobrým leadrem pro náš tým náboru v Táboře.
  • Pokud jste se našla/našel ve výše uvedeném a chtěl/a byste se s námi potkat osobně, abychom zjistili, jestli se naše představy shodují, pošlete nám svůj životopis, když si dáte práci s motivačním dopisem, může Vás to odlišit od ostatních uchazečů a tím zvýšit Vaše šance na úspěch.

Mzda

  • 25.000 - 35.000 Kč

Místo výkonu

  • Tábor

Nástup

  • ihned

Benefity

  • Dynamická práce v kolektivu mladých lidí, kde náplň každého dne je jiná a hodně si jí tvoříte sami.
  • Jsme tým lidí, kteří svojí práci dělají rádi a snaží se ji dělat co nejlépe.
  • Vždy se řídíme heslem "Fair for all", férový přístup je naší prioritou.
  • Záleží nám na tom, abychom dokázali skloubit pracovní a soukromý život.
  • Neustále se vzděláváme a zlepšujeme, k tomu nám pomáhají častá školení a setkání s odborníky v oboru.
  • Toto vše a spoustu dalšího nabízíme všem našim novým kolegům.
  • Možnost občasné práce z domova.
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Kontaktujte nás
Eva Čejková Recruiter
Bezplatné telefonní linky ČR: 800 101 301
SR: 0800 726 787