Slévárenský dělník

Neděláme práci, protože se to tak má, ale proto, že to tak je správné!

V oborech, kde se bez lidských zdrojů nebo kvalifikované pracovní síly na zajištění chodu celého úseku neobejdete, nabízíme službu licencované agentury práce TEDY s.r.o. působící na Českém, Slovenském i mezinárodním trhu.

Náplň práce

  • Práce ve slévárně velkých odlitků - skládání forem, formování, vytloukání forem, čištění, broušení a další činnosti s odlitky

Co požadujeme

  • Dobrý fyzický stav (práce v hlučném a špinavém prostředí)
  • Pravidelnou docházku a přijatelný pracovní výkon

Mzda

  • 160 Kč/hod
  • Odměny pro stabilní zaměstnance až 12.000 Kč/rok.
  • Doporučení zaměstnance dalších 3.000 Kč k výplatě

Směnnost

  • 3 směny

Místo výkonu

  • Tábor

Nástup

  • Červen 2021

Benefity

  • Zajištěné ubytování
  • Příspěvek na ubytování za pravidelnou docházku 3.000 Kč
  • Doprava do/z práce zdarma
  • Dotované stravování na pracovišti nebo stravenky
  • Možnost práce přesčas
  • Pravidelné testování na COVID-19
  • Přidělený koordinátor, který Vám pomůže s nástupem a zapracováním
Kontaktujte nás
Eva Čejková Recruiter
Bezplatné telefonní linky ČR: 800 101 301
SR: 0800 726 787