Operátor/ka call centra

Neděláme práci, protože se to tak má, ale proto, že to tak je správné!

V oborech, kde se bez lidských zdrojů nebo kvalifikované pracovní síly na zajištění chodu celého úseku neobejdete, nabízíme službu licencované agentury práce TEDY s.r.o. působící na Českém, Slovenském i mezinárodním trhu.

Náplň práce

  • Máte praxi z call centra, ale hledáte v práci větší smysl než jen navolávat stovky a stovky klientů, kterým musíte nabízet to, co říká zadání?
  • Jsme personální společnost a aktuálně se nám zvětšuje potřeba lidí na call centru, kde náplní práce je nabízení pracovních pozic po telefonu - žádné nereálné pozice, cílem je získat člověka na konkrétní nabídku práce.
  • Samozřejmostí je práce s databází uchazečů + pokud byste měl/měla zkušenost se softwarem Daktela, může to být Vaše výhoda oproti ostatním kandidátům

Co požadujeme

  • Praxe na pozici operátor/specialista/obsluha call centra
  • Umění svým mluveným projevem zaujmout a vzbudit zájem
  • Samozřejmě zálibu v komunikaci po telefonu
  • Znalost MS Excel

Mzda

  • Dohodou - závislá na Vašich dosavadních zkušenostech

Směnnost

  • Pracovní doba: po - čt: 7:30 - 16:30, pá: 7:30 - 14:30

Místo výkonu

  • Tábor

Nástup

  • ihned

Benefity

  • Práce v mladém kolektivu lidí, v dynamicky se rozvíjející společnosti, kde nás zajímá vždy názor všech
  • Kancelář v centru Tábora
  • Stravenky ve výši 80 Kč
  • Volné dny nad rámec stanovené dovolené
Kontaktujte nás
Eva Čejková Recruiter
Bezplatné telefonní linky ČR: 800 101 301
SR: 0800 726 787