Obchodní zástupce

Neděláme práci, protože se to tak má, ale proto, že to tak je správné!

V oborech, kde se bez lidských zdrojů nebo kvalifikované pracovní síly na zajištění chodu celého úseku neobejdete, nabízíme službu licencované agentury práce TEDY s.r.o. působící na Českém, Slovenském i mezinárodním trhu.

Náplň práce

  • Práce s databází klientů.
  • Vyhledávání nových klientů v oblasti lidských zdrojů.
  • Oslovování potenciálních klientů v oblasti lidských zdrojů - e-mail, telefon, osobně.

Co požadujeme

  • Byli bychom rádi, kdyby náš inzerát volné nabídky práce oslovil uchazeče, kteří mají chuť do práce a nebojí se úkolové mzdy, tzn. výše mzdy je závislá na dosažených výsledcích (počet oslovených klientů, počet klientů, se kterými navážeme spolupráci) - detail odměňování budeme s uchazeči probírat na osobních pohovorech.
  • Tato pracovní nabídka je vhodná např. i pro studenty VŠ, kteří by chtěli již v průběhu studia získávat pracovní zkušenosti.

Mzda

  • Výše mzdy je závislá na dosažených výsledcích (počet oslovených klientů, počet klientů, se kterými navážeme spolupráci) - detail odměňování budeme s uchazeči probírat na osobních pohovorech

Směnnost

  • Práce z domova

Nástup

  • Ihned

Benefity

  • Jsme tým lidí, kteří svojí práci dělají rádi a snaží se ji dělat co nejlépe.
  • Vždy se řídíme heslem "Fair for all", férový přístup je naší prioritou.
  • Záleží nám na tom, abychom dokázali skloubit pracovní a soukromý život. Plánování pracovní doby necháme na Vás.
Kontaktujte nás
Eva Čejková Recruiter
Bezplatné telefonní linky ČR: 800 101 301
SR: 0800 726 787