Montážní dělník - práce vhodná pro ženy

Neděláme práci, protože se to tak má, ale proto, že to tak je správné!

V oborech, kde se bez lidských zdrojů nebo kvalifikované pracovní síly na zajištění chodu celého úseku neobejdete, nabízíme službu licencované agentury práce TEDY s.r.o. působící na Českém, Slovenském i mezinárodním trhu.

Náplň práce

  • Sestavování kabelových svazků určených pro světlomety automobilů
  • Nejedná se o pásovou výrobu

Co požadujeme

  • Praxi ve výrobě je výhodou, ale práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe (projdete přes zácvikové centrum)
  • Dobrý zdravotní stav - práce náročná na jemnou motoriku
  • Ochota pracovat na 3 směny

Mzda

  • Úkolová mzda - průměrná mzda zaměstnance: 24.000 Kč

Směnnost

  • 3 směny

Místo výkonu

  • Vratimov (Ostrava)

Nástup

  • Leden 2021

Benefity

  • Příspěvek na ubytování 3.000 Kč/měsíc
  • Zajištění ubytování
  • Možnost čerpat zálohy každý týden
  • Docházkový bonus
  • Odměny za doporučení dalších zaměstnanců
  • Stravování zajištěno na pracovišti
Kontaktujte nás
Eva Čejková Recruiter
Bezplatné telefonní linky ČR: 800 101 301
SR: 0800 726 787