Koordinátor

Neděláme práci, protože se to tak má, ale proto, že to tak je správné!

V oborech, kde se bez lidských zdrojů nebo kvalifikované pracovní síly na zajištění chodu celého úseku neobejdete, nabízíme službu licencované agentury práce TEDY s.r.o. působící na Českém, Slovenském i mezinárodním trhu.

Náplň práce

  • koordinace přidělených pracovníků u svěřených zakázek/klientů a zodpovídat za jejich bezproblémové fungování
  • zjišťování požadavků klienta a zajišťování hladkého průběhu plnění zakázky včetně potřebných dokladů
  • spolupráce při náboru dělnických profesí

Co požadujeme

  • praxe na podobné pozici výhodou
  • časová flexibilita
  • ochota cestovat, ŘP sk. B
  • chuť do práce a odolnost vůči stresu, protože někdy je tato práce skutečně náročná

Mzda

  • nástupní mzda 25. 000 - 30.000 Kč podle praxe a počtu přidělených zaměstnanců
  • v průběhu spolupráce pravidelné navyšování mzdy (v závislosti na počtu přidělených zaměstnanců)

Směnnost

  • flexibilní pracovní doba

Místo výkonu

  • Humpolec a okolí

Nástup

  • září 2020
Kontaktujte nás
Eva Čejková Recruiter
Bezplatné telefonní linky ČR: 800 101 301
SR: 0800 726 787