Kontrolor

Neděláme práci, protože se to tak má, ale proto, že to tak je správné!

V oborech, kde se bez lidských zdrojů nebo kvalifikované pracovní síly na zajištění chodu celého úseku neobejdete, nabízíme službu licencované agentury práce TEDY s.r.o. působící na Českém, Slovenském i mezinárodním trhu.

Náplň práce

  • vizuální kontrola plastových dílů na výrobní hale

Co požadujeme

  • dobrý zdravotní stav bez omezení zraku
  • dobrá znalost českého jazyka (před nástupem písemný a praktický test)
  • flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost

Mzda

  • forma DPP, 130 - 140 Kč/hod podle praxe a konkrétního zařazení

Směnnost

  • 2 směny, 3 směny nebo nepřetržitý provoz podle konkrétního zařazení

Místo výkonu

  • Žatec, Humpolec, Trutnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem

Nástup

  • říjen 2020

Benefity

  • stabilní zaměstnání (v případě poklesu zakázky jsme schopni Vám nabídnout jinou pracovní nabídku)
Kontaktujte nás
Eva Čejková Recruiter
Bezplatné telefonní linky ČR: 800 101 301
SR: 0800 726 787