Facebook TEDY

Kontrolor

Náplň práce

  • vizuální kontrola plastových dílů na výrobní hale

Co požadujeme

  • dobrý zdravotní stav bez omezení zraku
  • dobrá znalost českého jazyka (před nástupem písemný a praktický test)
  • flexibilita, spolehlivost a zodpovědnost

Mzda

  • forma DPP, 130 - 140 Kč/hod podle praxe a konkrétního zařazení

Směnnost

  • 2 směny, 3 směny nebo nepřetržitý provoz podle konkrétního zařazení

Místo výkonu

  • Humpolec, Trutnov, Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem

Nástup

  • říjen 2020

Benefity

  • stabilní zaměstnání (v případě poklesu zakázky jsme schopni Vám nabídnout jinou pracovní nabídku)

Zaujala Váš výše uvedená pozice a chtěli byste se dozvědět více?

Kontaktujte nás na naší bezplatné infolince 800 101 301

Budeme se Vám intenzivně věnovat a jsme si jisti, že vhodnou práci pro vás zajistíme obratem.